C1206C223F3GACTU
Productnummer DigiKey
399-10002-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10002-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10002-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1206C223F3GACTU
Beschrijving
CAP CER 0.022UF 25V C0G/NP0 1206
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.022 µF ±1% 25V Keramische condensators C0G, NP0 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C1206C223F3GACTU Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Lage ESL
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerantie
±1%
Dikte (max.)
0,035" (0,88mm)