C2220X104K2RACTU
Productnummer DigiKey
399-C2220X104K2RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C2220X104K2RACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C2220X104K2RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C2220X104K2RACTU
Beschrijving
CAP CER 0.1UF 200V X7R 2220
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.1 µF ±10% 200V Keramische condensators X7R 2220 (5750 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C2220X104K2RACTU Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Zachte afsluiting
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
2220 (5750 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,049" (1,25mm)