CBR04C101F3GAC
Productnummer DigiKey
399-11246-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-11246-1-ND - Cut Tape (CT)
399-11246-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CBR04C101F3GAC
Beschrijving
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0402
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 pF ±1% 25V Keramische condensators C0G, NP0 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CBR04C101F3GAC Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Hoge Q, laag verlies, ultra-lage ESR
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±1%
Dikte (max.)
0,022" (0,55mm)