CK05BX100K
Productnummer DigiKey
1001-2001-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CK05BX100K
Beschrijving
CAP CER 10PF 200V 10% RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 pF ±10% 200V Keramische condensators BX Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CK05BX100K Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Toepassingen
Serie
Type montage
Verpakking
Zak
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,200" (5,08mm)
Tolerantie
±10%
Afstand geleider
0,200" (5,08mm)