CK05BX331K
Productnummer DigiKey
1001-2016-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CK05BX331K
Beschrijving
CAP CER 330PF 200V 10% RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
330 pF ±10% 200V Keramische condensators BX Radial
EDA/CAD-modellen
CK05BX331K Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,200" (5,08mm)
Tolerantie
±10%
Afstand geleider
0,200" (5,08mm)