CK06BX105KT/R
Productnummer DigiKey
1001-2032-2-ND - Tape & Reel (TR)
1001-2032-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CK06BX105KT/R
Beschrijving
CAP CER 1UF 50V BX RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
54 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF ±10% 50V Keramische condensators BX Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CK06BX105KT/R Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Toepassingen
Serie
Type montage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,290" L x 0,090" B (7,37mm x 2,29mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,300" (7,62mm)
Tolerantie
±10%
Afstand geleider
0,200" (5,08mm)