EE2-12NUX-L
Productnummer DigiKey
399-17338-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-17338-1-ND - Cut Tape (CT)
399-17338-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EE2-12NUX-L
Beschrijving
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
General Purpose Relais DPDT (2 vorm C) Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EE2-12NUX-L Modellen
Categorie
Type spoel
Zonder vergrendeling
Fabrikant
KEMET
Stijl aansluiting
Gullwing
Serie
Spanning 'moet werken'
9 VDC
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning 'moet vrijgeven'
1,2 VDC
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstijd
2 ms
Type montage
Opbouwmontage
Vrijgavetijd
1 ms
Spoelspanning
12VDC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactvorm
DPDT (2 vorm C)
Materiaal contact
Zilverlegering, goudlegering
Contactclassificatie (stroom)
2 A
Goedkeuringsinstantie
CSA, TÜV, UL
Schakelspanning
250 VAC, 220 VDC - Max
Type relais
General Purpose
Belasting - Max. schakelen
500VA, 440W
Weerstand spoel
1.03 kOhms
Spoelstroom
11.7 mA