F861DP155K310ZLH0J is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
KEMET
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
KEMET
Op voorraad: 0
Gegevensblad
1.5 µF Filmcondensators 310V Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
F861DP155K310ZLH0J
Productnummer DigiKey
399-17026-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F861DP155K310ZLH0J
Beschrijving
CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
F861DP155K310ZLH0J Modellen
Type montage
Through-hole
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Grootte / afmetingen
1,024" L x 0,433" B (26,00mm x 11,00mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte - geplaatst (max.)
0,787" (20,00mm)
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
PC-pennen
Capaciteit
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Tolerantie
±10%
Toepassingen
EMI, RFI-onderdrukking
Nominale spanning - AC
310V
Klasse
X2
Diëlektrisch materiaal
Basisproductnummer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C