MPEV1D0630L2R2
Productnummer DigiKey
399-MPEV1D0630L2R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-MPEV1D0630L2R2CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPEV1D0630L2R2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPEV1D0630L2R2
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 8.7A 18.3 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Inductor 8.7 A 18,3mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPEV1D0630L2R2 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
18,3mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
30MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 180°C
Materiaal - kern
Frequentie inductie - test
100 kHz
Inductantie
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
Niet-standaard
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,256" B (7,00mm x 6,50mm)
Stroom - verzadiging
9A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)