MPEV1D0630L3R3
Productnummer DigiKey
399-MPEV1D0630L3R3TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-MPEV1D0630L3R3CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPEV1D0630L3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPEV1D0630L3R3
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 6.8A 30.3 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Inductor 6.8 A 30,3mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPEV1D0630L3R3 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
30,3mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
26MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 180°C
Materiaal - kern
Frequentie inductie - test
100 kHz
Inductantie
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
Niet-standaard
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,256" B (7,00mm x 6,50mm)
Stroom - verzadiging
7A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)