MPLCG0530L2R2
Productnummer DigiKey
399-10985-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10985-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10985-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPLCG0530L2R2
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 4.5A 36.4 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 4.5 A 36,4mOhm max. Niet-standaard Lage DCR, laag verlies
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPLCG0530L2R2 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
36,4mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Functies
Lage DCR, laag verlies
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,217" L x 0,197" B (5,50mm x 5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
5A