MPLCG0630L1R5
Productnummer DigiKey
399-10977-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10977-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10977-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPLCG0630L1R5
Beschrijving
FIXED IND 1.5UH 9.9A 15 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 9.9 A 15mOhm max. Niet-standaard Lage DCR, laag verlies
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPLCG0630L1R5 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
15mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Functies
Lage DCR, laag verlies
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,295" L x 0,264" B (7,50mm x 6,70mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
8,3A