MPLCH0740L4R7
Productnummer DigiKey
399-10995-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10995-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10995-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPLCH0740L4R7
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 5.8A 33 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 5.8 A 33mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPLCH0740L4R7 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
33mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 120°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,307" L x 0,264" B (7,80mm x 6,70mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
6,5A