MPX1D1040L2R2
Productnummer DigiKey
399-MPX1D1040L2R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-MPX1D1040L2R2CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPX1D1040L2R2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPX1D1040L2R2
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 14.6A 7.9 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 14.6 A 7,9mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
MPX1D1040L2R2 Modellen
DC-weerstand (DCR)
7,9mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
23MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,425" L x 0,394" B (10,80mm x 10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
18,5A