MPX1D1235L4R7
Productnummer DigiKey
399-MPX1D1235L4R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-MPX1D1235L4R7CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPX1D1235L4R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPX1D1235L4R7
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 10.9A 16.4 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 10.9 A 16,4mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
MPX1D1235L4R7 Modellen
DC-weerstand (DCR)
16,4mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
14MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,520" L x 0,492" B (13,20mm x 12,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,138" (3,50mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
17,5A