R413I21000000M
Productnummer DigiKey
399-5474-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R413I21000000M
Beschrijving
CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF Filmcondensators 300V 1000V (1kV) Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R413I21000000M Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Fabr.
Type montage
Through-hole
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,437" (11,10mm)
Capaciteit
Aansluiting
PC-pennen
Tolerantie
±20%
Afstand geleider
0,591" (15,00mm)
Nominale spanning - AC
300V
Toepassingen
Automotive; EMI, RFI-onderdrukking
Nominale spanning - DC
1000V (1kV)