R46KN415040P1M
Productnummer DigiKey
399-11744-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R46KN415040P1M
Beschrijving
CAP FILM 1.5UF 20% 560VDC RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µF Filmcondensators 275V 560V Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R46KN415040P1M Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Fabr.
Type montage
Through-hole
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
1,043" L x 0,394" B (26,50mm x 10,00mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,732" (18,60mm)
Capaciteit
Aansluiting
PC-pennen
Tolerantie
±20%
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Nominale spanning - AC
275V
Toepassingen
EMI, RFI-onderdrukking
Nominale spanning - DC
560V