R75II41004040J
Productnummer DigiKey
399-12750-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R75II41004040J
Beschrijving
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Filmcondensators 160V 250V Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R75II41004040J Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabr.
Type montage
Through-hole
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,476" (12,10mm)
Capaciteit
Aansluiting
PC-pennen
Tolerantie
±5%
Afstand geleider
0,591" (15,00mm)
Nominale spanning - AC
160V
Toepassingen
Automotive; hoge frequentie, schakeling; hoge puls, DV/DT
Nominale spanning - DC
250V