T528Z337M2R5ATE005 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | T528Z337M2R5ATE005 |
Beschrijving | CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917 |
Standaard levertijd fabrikant | 57 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 330 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2.5 V 2917 (7343 metrisch) 5mOhm @ 100kHz |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | T528Z337M2R5ATE005 Modellen |
Categorie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |
Fabrikant KEMET | Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 2917 (7343 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Capaciteit 330 µF | Hoogte - geplaatst (max.) 0,067" (1,70mm) |
Tolerantie ±20% | Code grootte fabrikant Z |
Spanning - nominaal 2.5 V | Functies General Purpose |
Type Gegoten | Basisproductnummer |
ESR (equivalente serieweerstand) 5mOhm @ 100kHz |