T528Z337M2R5ATE005
Productnummer DigiKey
399-18673-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-18673-1-ND - Cut Tape (CT)
399-18673-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T528Z337M2R5ATE005
Beschrijving
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Standaard levertijd fabrikant
57 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2.5 V 2917 (7343 metrisch) 5mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
T528Z337M2R5ATE005 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,067" (1,70mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
Z
Spanning - nominaal
2.5 V
ESR (equivalente serieweerstand)
5mOhm @ 100kHz