T598B107M2R5ATE045
Productnummer DigiKey
399-T598B107M2R5ATE045TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T598B107M2R5ATE045CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T598B107M2R5ATE045
Beschrijving
CAP TANT POLY 100UF 2.5V 1411
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2.5 V 1411 (3528 metrisch) 45mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
T598B107M2R5ATE045 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
KEMET
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
1411 (3528 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Capaciteit
100 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,083" (2,10mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
B
Spanning - nominaal
2.5 V
Klasse
AEC-Q200
Type
Gegoten
Functies
Automotive
ESR (equivalente serieweerstand)
45mOhm @ 100kHz