T598D337M2R5ATE009
Productnummer DigiKey
399-T598D337M2R5ATE009TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T598D337M2R5ATE009CT-ND - Cut Tape (CT)
399-T598D337M2R5ATE009DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T598D337M2R5ATE009
Beschrijving
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2.5 V 2917 (7343 metrisch) 9mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
T598D337M2R5ATE009 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
KEMET
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D
Spanning - nominaal
2.5 V
Klasse
AEC-Q200
Type
Gegoten
Functies
Automotive
ESR (equivalente serieweerstand)
9mOhm @ 100kHz