VC1812K401R060
Productnummer DigiKey
399-13770-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13770-1-ND - Cut Tape (CT)
399-13770-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VC1812K401R060
Beschrijving
VARISTOR 100V 400A 1812
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 V 400 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VC1812K401R060 Modellen
Categorie
Stroom - piek
400 A
Fabrikant
KEMET
Energie
5,8J
Serie
Aantal circuits
1
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
580 pF @ 1 kHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Max. AC-spanning
60 V
Soort
Automotive
Max. DC-spanning
85 V
Kwalificatie
AEC-Q200
Varistorspanning (min.)
90 V
Type montage
Opbouwmontage
Varistorspanning (typ.)
100 V
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch)
Varistorspanning (max.)
110 V