APDA1806SURCK
Productnummer DigiKey
754-2330-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2330-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2330-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APDA1806SURCK
Beschrijving
LED RED CLEAR SMD R/A
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 630nm Led-indicatie - Discreet 1,95V 2-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APDA1806SURCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,95V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
25°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
645nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
2-SMD, zonder kabel
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,80mm L x 1,50mm B
Stijl lens
Rond met gebogen top
Hoogte (max.)
0,70mm
Grootte lens
0,94mm dia