APG1005SEC/E-T
Productnummer DigiKey
754-1812-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1812-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1812-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APG1005SEC/E-T
Beschrijving
LED RED CLEAR CHIP SMD
Gedetailleerde beschrijving
Rood 624nm Led-indicatie - Discreet 2V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APG1005SEC/E-T Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Kijkhoek
120°
Golflengte - piek
632nm
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Hoogte (max.)
0,25mm
Grootte lens
0,60mm x 0,50mm