APG1005ZGC-5MAV
Productnummer DigiKey
754-APG1005ZGC-5MAVTR-ND - Tape & Reel (TR)
754-APG1005ZGC-5MAVCT-ND - Cut Tape (CT)
754-APG1005ZGC-5MAVDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APG1005ZGC-5MAV
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 0402 SMD
Gedetailleerde beschrijving
Groen 525nm Led-indicatie - Discreet 2,85V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APG1005ZGC-5MAV Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,85V
Fabr.
Stroom - test
5mA
Kijkhoek
140°
Golflengte - piek
515nm
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Hoogte (max.)
0,25mm
Grootte lens
0,60mm x 0,50mm