APT1608ZGC-AMT
Productnummer DigiKey
754-APT1608ZGC-AMTTR-ND - Tape & Reel (TR)
754-APT1608ZGC-AMTCT-ND - Cut Tape (CT)
754-APT1608ZGC-AMTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT1608ZGC-AMT
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Gedetailleerde beschrijving
Groen 525nm Led-indicatie - Discreet 3,3V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APT1608ZGC-AMT Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3,3V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Serie
Kijkhoek
130°
Golflengte - piek
515nm
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,85mm B
Hoogte (max.)
0,85mm
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm