WP115A10GT
Productnummer DigiKey
754-WP115A10GT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WP115A10GT
Beschrijving
3MM GREEN LED
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 568nm Led-indicatie - Discreet 2V Radial
Categorie
Grootte lens
3mm, T-1
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Verpakking
Zak
Stroom - test
10mA
Status onderdeel
Actief
Kijkhoek
50°
Kleur
Type montage
Configuratie
Onafhankelijk
Golflengte - dominant
Kleur lens
Groen
Golflengte - piek
565nm
Transparrantie lens
Helder
Verpakking / doos
Radial
Millicandela-waarde
Apparaatpakket leverancier
Stijl lens
Rond met gebogen top
Hoogte (max.)
5,80mm