WP115A10YD
Productnummer DigiKey
754-WP115A10YD-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WP115A10YD
Beschrijving
3MM YELLOW LED
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel 588nm Led-indicatie - Discreet 1,95V Radial
Categorie
Grootte lens
3mm, T-1
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,95V
Verpakking
Bulk
Stroom - test
10mA
Status onderdeel
Actief
Kijkhoek
60°
Kleur
Type montage
Configuratie
Onafhankelijk
Golflengte - dominant
Kleur lens
Geel
Golflengte - piek
590nm
Transparrantie lens
Diffuus
Verpakking / doos
Radial
Millicandela-waarde
Apparaatpakket leverancier
Stijl lens
Rond met gebogen top
Hoogte (max.)
5,80mm