0603J2000100FAT
Productnummer DigiKey
0603J2000100FAT-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0603J2000100FAT
Beschrijving
CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 pF ±1% 200V Keramische condensators C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
0603J2000100FAT Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Toepassingen
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,031" (0,80mm)