SBSMC1000334MXT
Productnummer DigiKey
1608-1196-2-ND - Tape & Reel (TR)
1608-1196-1-ND - Cut Tape (CT)
1608-1196-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SBSMC1000334MXT
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 0.33UF 100V 2220
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.33 µF Doorvoercondensators 100V 20 A 2220 (5750 metrisch), 3 PC-pad
Categorie
Stroom
20 A
Fabrikant
Knowles Syfer
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Invoegingsverlies
43dB @ 100MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Temperatuurcoëfficiënt
X7R
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Doorvoer
Verpakking / doos
2220 (5750 metrisch), 3 PC-pad
Capaciteit
0.33 µF
Grootte / afmetingen
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte (max.)
0,133" (3,38mm)
Spanning - nominaal
100V