MF1/4CC2491F
Productnummer DigiKey
2019-MF1/4CC2491F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF1/4CC2491F
Beschrijving
RES 2.49K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.49 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Automotive AEC-Q200 Metaalfilm
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,091" dia x 0,248" L (2,30mm x 6,30mm)