KUSBVX-SMT-CS-B30TRC
Productnummer DigiKey
2092-KUSBVX-SMT-CS-B30TRC-ND - Tape & Reel (TR)
2092-KUSBVX-SMT-CS-B30TRCCT-ND - Cut Tape (CT)
2092-KUSBVX-SMT-CS-B30TRCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KUSBVX-SMT-CS-B30TRC
Beschrijving
USB TYPE C SOCKET, VERT MT, SMT,
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KUSBVX-SMT-CS-B30TRC Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Fabrikant
Kycon, Inc.
Aantal poorten
1
Serie
Nominale stroom (A)
1A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - nominaal
30 VAC