02013J0R5PBSTR
Productnummer DigiKey
478-4369-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4369-1-ND - Cut Tape (CT)
478-4369-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
02013J0R5PBSTR
Beschrijving
CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0201
Gedetailleerde beschrijving
0.5 pF Dunne filmcondensators 25 V 0201 (0603 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
02013J0R5PBSTR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - nominaal
25 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Capaciteit
0.5 pF
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,013" B (0,60mm x 0,33mm)
Tolerantie
±0,02pF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,011" (0,28mm)