02015J1R4PBSTR
Productnummer DigiKey
478-9735-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-9735-1-ND - Cut Tape (CT)
478-9735-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
02015J1R4PBSTR
Beschrijving
CAP THIN FILM 1.4PF 50V 0201
Gedetailleerde beschrijving
1.4 pF Dunne filmcondensators 50 V 0201 (0603 metrisch)
Categorie
Spanning - nominaal
50 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Capaciteit
1.4 pF
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,013" B (0,60mm x 0,33mm)
Tolerantie
±0,02pF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,011" (0,28mm)