0201YK100FBSTR
Productnummer DigiKey
478-0201YK100FBSTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-0201YK100FBSTRCT-ND - Cut Tape (CT)
478-0201YK100FBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0201YK100FBSTR
Beschrijving
CAP THIN FILM 10PF 16V 0201
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 pF Dunne filmcondensators 16 V 0201 (0603 metrisch)
Categorie
Spanning - nominaal
16 V
Fabrikant
KYOCERA AVX
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Functies
RF, hoog Q, laag verlies
Capaciteit
10 pF
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,013" B (0,60mm x 0,33mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,011" (0,28mm)