04023J0R5PBSTR
Productnummer DigiKey
478-04023J0R5PBSTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-04023J0R5PBSTRCT-ND - Cut Tape (CT)
478-04023J0R5PBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
04023J0R5PBSTR
Beschrijving
CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402
Gedetailleerde beschrijving
0.5 pF Dunne filmcondensators 25 V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
04023J0R5PBSTR Modellen
Spanning - nominaal
25 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Capaciteit
0.5 pF
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Tolerantie
±0,02pF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)