04023J2R0PBSTR
Productnummer DigiKey
478-7408-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-7408-1-ND - Cut Tape (CT)
478-7408-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
04023J2R0PBSTR
Beschrijving
CAP THIN FILM 2PF 25V 0402
Gedetailleerde beschrijving
2 pF Dunne filmcondensators 25 V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
04023J2R0PBSTR Modellen
Spanning - nominaal
25 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Capaciteit
2 pF
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Tolerantie
±0,02pF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,016" (0,40mm)