0402ZK220FBSTR
Productnummer DigiKey
478-0402ZK220FBSTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-0402ZK220FBSTRCT-ND - Cut Tape (CT)
478-0402ZK220FBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0402ZK220FBSTR
Beschrijving
CAP THIN FILM 22PF 10V 0402
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 pF Dunne filmcondensators 10 V 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
0402ZK220FBSTR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - nominaal
10 V
Fabrikant
KYOCERA AVX
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Functies
RF, hoog Q, laag verlies
Capaciteit
22 pF
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)