06035J0R1PBSTR
Productnummer DigiKey
478-4437-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4437-1-ND - Cut Tape (CT)
478-4437-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
06035J0R1PBSTR
Beschrijving
CAP THIN FILM 0.1PF 50V 0603
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.1 pF Dunne filmcondensators 50 V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
06035J0R1PBSTR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - nominaal
50 V
Fabrikant
KYOCERA AVX
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Functies
RF, hoog Q, laag verlies
Capaciteit
0.1 pF
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerantie
±0,02pF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,029" (0,73mm)