06035J1R2PBSTR
Productnummer DigiKey
478-11379-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-11379-1-ND - Cut Tape (CT)
478-11379-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
06035J1R2PBSTR
Beschrijving
CAP THIN FILM 1.2PF 50V 0603
Gedetailleerde beschrijving
1.2 pF Dunne filmcondensators 50 V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
06035J1R2PBSTR Modellen
Spanning - nominaal
50 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Capaciteit
1.2 pF
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerantie
±0,02pF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,029" (0,73mm)