0603YC105KAT4A
Productnummer DigiKey
478-KGM15BR71C105KMTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15BR71C105KMCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM15BR71C105KMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0603YC105KAT4A
Beschrijving
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF ±10% 16V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
0603YC105KAT4A Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,039" (1,00mm)