08055C105K4Z2A
Productnummer DigiKey
478-KAF21KR71H105KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAF21KR71H105KUCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAF21KR71H105KUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
08055C105K4Z2A
Beschrijving
CAP CER 1UF 50V X7R 0805
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF ±10% 50V Keramische condensators X7R 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
08055C105K4Z2A Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Zachte afsluiting
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,055" (1,40mm)