100C150JT2500XT
Productnummer DigiKey
478-100C150JT2500XTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-100C150JT2500XTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-100C150JT2500XTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
100C150JT2500XT
Beschrijving
100 SERIES, PORCELAIN DIELECTRIC
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 pF ±5% 2500V (2,5kV) Keramische condensators P90 2325 (5864 metrisch)
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Functies
Hoge Q, laag verlies, lage ESL
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
2325 (5864 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,230" L x 0,250" B (5,84mm x 6,35mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,145" (3,68mm)