12103C106K4Z2A
Productnummer DigiKey
478-KAF32LR71E106KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAF32LR71E106KUCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAF32LR71E106KUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
12103C106K4Z2A
Beschrijving
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF ±10% 25V Keramische condensators X7R 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
12103C106K4Z2A Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Zachte afsluiting
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,110" (2,79mm)