AR205F334K4R
Productnummer DigiKey
478-5097-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AR205F334K4R
Beschrijving
CAP CER 0.33UF 50V X8R RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.33 µF ±10% 50V Keramische condensators X8R Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AR205F334K4R Modellen
Categorie
Klasse
AEC-Q200
Fabr.
Toepassingen
Serie
Type montage
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,200" (5,08mm)
Tolerantie
±10%
Afstand geleider
0,100" (2,54mm)
Spanning - nominaal
Stijl geleider
Recht
Temperatuurcoëfficiënt
Basisproductnummer
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C