CB017D0102JBA
Productnummer DigiKey
CB017D0102JBA-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CB017D0102JBA
Beschrijving
CAP FILM 1000PF 5% 63VDC 1206
Gedetailleerde beschrijving
1000 pF Filmcondensators 40V 63V Polyester, polyethyleennaftalaat (PEN), gemetalliseerd - Gestapeld 1206 (3216 metrisch)
EDA/CAD-modellen
CB017D0102JBA Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,045" (1,15mm)
Tolerantie
±5%
Nominale spanning - AC
40V
Nominale spanning - DC
63V