CB037D0104JBA
Productnummer DigiKey
478-6003-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-6003-1-ND - Cut Tape (CT)
478-6003-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CB037D0104JBA
Beschrijving
CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC 1812
Gedetailleerde beschrijving
0.1 µF Filmcondensators 40V 63V Polyester, polyethyleennaftalaat (PEN), gemetalliseerd - Gestapeld 1812 (4532 metrisch)
EDA/CAD-modellen
CB037D0104JBA Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Grootte / afmetingen
0,185" L x 0,126" B (4,70mm x 3,20mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,110" (2,79mm)
Tolerantie
±5%
Nominale spanning - AC
40V
Nominale spanning - DC
63V