KAM15ACG2A101FT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | KAM15ACG2A101FT |
Beschrijving | CAP CER 100PF 100V NP0 0603 |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 pF ±1% 100V Keramische condensators C0G, NP0 0603 (1608 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | KAM15ACG2A101FT Modellen |
Categorie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Tolerantie ±1% | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm) |
Spanning - nominaal | Dikte (max.) 0,035" (0,90mm) |