KAM15ACG2A101JT
Productnummer DigiKey
478-KAM15ACG2A101JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAM15ACG2A101JTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAM15ACG2A101JTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAM15ACG2A101JT
Beschrijving
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 pF ±5% 100V Keramische condensators C0G, NP0 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KAM15ACG2A101JT Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)